Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamácia

Dobrý deň,

Mám notebook,ktorý bol už 3 krát reklamovaný na tú istú vadu a notebook má už asi 1,5 roka tak by som sa chcel spýtať či by mi zaň mohli vrátiť peniaze alebo ako to je keď ten notebook je taký že tá vada tam vždy bude,ďakujem

Povedali mi že pri notebooku sa nedá keď som tam bol 3 krát a nemenilo sa vždy to isté tak odstúpiť nemôžem až keď som ho dal 4 krát a keď sa vráti tak tam musí byť napísané že sa to opravovalo a preto sa pýtam že či mi musia opraviť notebook alebo nie a čo mám robiť ak nie