Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamácia

Dobrý deň

Dal som reklamovať notebook už 3 krát a teraz to bol 4 ale neuznali mi reklamáciu napísali že je to softvérova chyba tak čo mám robiť?

SW chyba sa dá napraviť čistou inštaláciou OS, ovládačov HW + čistou inštaláciou obslužného SW do systému.

Ak je vadne napísaný chybový strojový kód, reklamuj SW.

Teraz zamudruj, o akú konkrétnu SW chybu sa jedná.

první bych zkusil nechat běžet notebook v biosu někde v sekci kde je měření teploty, bios předtím resetovat do defaultního nastavení, protože když se tady dostaví problém, je to nejméně pracné dokládat, že má nb problém s hw

abys vyloučil problém toho OS co tam máš, mrkni na toto téma https://en.wikipedia.org/wiki/Live_USB - nabootuj si z USB jiný OS podle svého gusta

a to co tam máš za systém má určitě správce úloh a procesy, má tě zajímat co vytěžuje nepřetržigě CPU na 100 %

Tak tam půjdeš popáté a lépe se připravíš. Máš dát notebook někomu kdo umí dát notebook do základního stavu a umí používat diagnostiku, pak možná následuje sepsání reklamačního protokolu tak, aby se minimalizoval prostor pro vohnoutí vyřízení ze servisu. Jakmile v servisu cítí slabého zákazníka, zjistí prostor pro odrbání (kvůli chybějící fotodokumentaci, chybějící slovní popisy stavu výrobku před předáním do servisu), tak k odrbu pravděpodobně dojde. Toto je lacinější než krajní verze případ dávat soudnímu znalci na elektroniku a advokátovi.