Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákaznická karta od české pošty

Pošleme Vám e-mail o každém dopisu i balíku uloženém na poště...
https://www.zakaznicka-karta.cz/vyhody-karty

Při registraci karty jsem uvedl trvalou adresu kterou mám na magistrátu města.
Pokud někdo pošle dopis na mou trvalou adresu na magistrát, věc se uloží na příslušné nejbližší poště a na magistrátu zůstane jen výzva po dobu pár dnů..
Upozorní mě pošta emailem díky kartě že mám na oné poště uloženou věc?

Taky netuším, jak mě mohlo napadnout, že by něco takového zvládli.
Přišly nám 2 dopisy od jednoho odesílatele v rozmezí 2 dnů, je to firma, naší adresu mají v počítačí, štítky tisknou, takže je jeden jako druhý a oni to prostě nedokázali.
Psal jsem Poště třeba:

Zatímco zásilka s podacím číslem RR224726265CZ nám byla (mimochodem, jako vůbec první za dobu, co vlastníme Zákaznické karty) avizována e-mailem jako nedoručená, zásilka RR366412708CZ nám avizována vůbec nebyla. Přitom údaje na zásilce jsou zcela shodné - a to dokonce jak údaje adresáta, tak údaje odesilatele (viz. přiložený soubor).

A oni mi po 31 dnech odpověděli:

dle interního prověření nedošlo k přesné shodě adresních údajů vedených k Vaší zákaznické kartě a dat z podání zásilky. E-mailové avízo proto nebylo odesláno.

To je fakt firma.

Zajimavé, díky za postřehy a info,
já to právě tu kartu potřebuju z toho důvodu že mám trvalou adresu na magistrátu a mám to zatím i v OP.
A občas se stane že někdo něco pošle na mojí trvalou a na magistrátu zůstane jen výzva k vyzvednutí, to co se poslalo se uloží na nejbližší poštu v místě na tu poštu pod kterou asi ta oblast spadá.
A chci si tu kartu udelat tak ze u ni zadam dorucovaci proste vse jako adresy zadam tu trvalou moji adresu na magistrátu.

A cokoli prijde na postu z toho magistratu chci aby mi davali emailem, vyzvu na magistratu at si nechají.

Informační email zašlou, pokud ho uvede odesílatel na podací lístek. To by ho ale musel znát.
Také zašlou informační email o doručení zásilky, kterou jsi sám někomu odeslal, pokud si to vyžádáš.
Nejlepším řešením pro dopisy od úřadů je datová schránka.