Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sexyrande.sk

Zdravím,je mi to trápne,tak som listoval a na internete na mna vyskočila tato stranka..povedal som si že tak pre tu srandu to skusim že čo to je ,ale nič sa tam bez vip nedalo robiť.Tak som si predplatil členstvo ale potom som zistil že som spravil totatnu sprostosť ked som zistil že im výpoved od členstva treba poslať poštou.Máte prosím vás niekdo nejakú radu čo s tým ? :/

Řešení:

1.email + odpoved:
On Ne, 6 Říjen at 4:05 PM , Hulk08 <hulk08@azet.sk> wrote:
S okamzitou platnostou žiadam o zrušenie:

1, clenstva
2, celeho profilu s vymazanim vsetkych udajov - na zaklade zakona o GDPR.
******************
Vážený Hulk081,

ďakujeme za Váš email. Zaplatené členstvo kreditnou kartou alebo inkasom musí byť ukončené zaslaním písomného oznámenia, najmenej jeden (1) týždeń pred vypršaním takto uvedeného (zaplateného) členstva.
Výpoveď musí byť písomná a musí obsahovať užívateľské meno a e-mail používaný v tomto systéme a musí byť adresovaná technickému správcovi firmy IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Switzerland.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

2.email + odpoved:
On Po, 7 Říjen at 10:11 PM , Hulk08 <hulk08@azet.sk> wrote:
Dobry den,
po porade s pravnikom, uvadzam zopar bodov, ktore porusujete:

Nakolko svoje sluzby poskytujete aj na uzemi slovenskej republiky, ste povinny sa riadit zakonmi SR.

2) Predávajúci nesmie
a) ukladať spotrebiteľovi povinnosti bez právneho dôvodu,
b) upierať spotrebiteľovi práva podľa § 3,
c) používať nekalé obchodné praktiky a neprijateľné podmienky v spotrebiteľských zmluvách.1)

Zalozenie uctu v pribehu minuty, bez akychkolvek osobnych udajov. Zatial co na ukoncenie pozadujete pisomne zaslanie.
- toto sa povazuje za nekalu obchodnu praktiku, podla bodu 2.c.

Dalej platí, že ak je možnost zmluvu uzavriet online, musí existovat možnost ju rovnakym sposobom vypovedat.
Pokial podnikatel neumožňuje zmluvu ukončit například formou e-mailu, jedná se o neoprávněný poziadavok.

102/2014 Z. z.
ZÁKON
o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Mailom na zaklade vyssie uvedeneho zakona, §8, cl. 1 - ....na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy

Na zaklade uvedneho ziadam o okamzite zrusenie:
1, VIP clenstva
2, celeho profilu s vymazanim vsetkych udajov - na zaklade zakona o GDPR.

Dakujem
a verim v korektne jendanie.
hulk081
******************
Vážený Hulk081,

ďakujeme za Váš email. Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále www.hotrandenie.com vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Martina Novotná
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.
------------------------------------------------------------------------------------

loading...

vieš čo lustroval som včera po nete a je to podvod a sídlo firmy intermax ktorá to ževraj prevádzkuje je vymyslené.Niekdo už riešil aj hromadnú žalobu... pojdem si zrušit kartu a spravim si novú.A keby odomňa chceli niečo vymahať tak s tým pojdem za právnikom.V žiadnom prípade im žiadny list neposielaj a už vobec nie so svojim podpisom.To by togo mohli využit a napisat na teba aj umrtný list.takže tak..tiež som bol včera v strese ale ludia čo tomu tiež naleteli si bud v banke blokli tie platby na ten učet ale podla mna je lepšie si tu kartu zrušit aby nemali žiadne udaje na teba ale tie už podla mna maju. Ale tak s prachmi som sa už rozlučil ,tiež som tam videl že za 12 mesiacov len 9 E tak som to zo srandy zobral a že jeb smska že odyšlo vam 118 E..skoro ma jeblo...tak hlavne klud ide o podvodnu firmu ktora by od nas pravdepodobne nič vymahat nebude :)

No ja som volal z bankou a rekli ked zrusim kartu ako podvod krades daju mi novu a k tej sa minuz nedostanu.tak som zrusil kartu do 5 dni mi daju novu.10e poplatok.no a aj som im pisal na tu stranku ze poslal som ziadost a pisali v pohode ze to zrusia ked im dojde ziadost tak som zvedavya ak nie uvidim uz na to kaslem

Cauko a budeš tam písať aj ten list ako žiadajú v obchodných podmienkach? Veď keď sme si kupovali VIP členstvo tam o žiadnych podmienkach som nevidel nič písané ani priamo na stránke a za ďalšie tie profily žien a ľudí akokeby boli fake celé vymyslené...

Strana sexyrande.sk nemá všetky náležitosti z právneho hľadiska.ponukaju služby a tým pádom by sa to dalo brat že každý by mal dostať zmluvu a všetky náležitosti k tomu. Ja som zo zvedavosti si založil po profil tam a bez foto.zaujimave je natom to že každú chvíľu mám zhody ohľadom stretnutí a správy od žien ohľadom sexu.pysal som na stránku že chcem zrušiť profil nakoľko miestom členom a nejak ho nezrušili.budem sa tým zaoberať dôkladnejšie a usudim či to pôjde na podanie ako tresni čin.

Hi
Mslesarik,

Váš profil byl zrušen.

S pozdravem technická podpora
Andrea Fleischmannová
On Út, 16 Říjen at 7:56 PM , Mslesarik <mslesarik@gmail.com> wrote:
S okamzitou platnostou žiadam o zrušenie tohto profilu - vymazanie. Žiadosť podaná podľa nového zákona o ochrane osobných údajov. S pozdravom ferrro

Hi
Ferroooo,

Váš profil byl zrušen.

S pozdravem technická podpora
Andrea Fleischmannová
On Út, 16 Říjen at 7:56 PM , Mslesarik <mslesarik@gmail.com> wrote:

A je to !!!!!! Za 10 minut

Takže info pre ostatných nešťasníkov!!!
Poslal som doporučený list na adresu, ktorú udávajú v zmluve.
Všetko som poslal list o vystúpení z členstva aj dodací list (fiktívne meno s adresou) maliom, ktorým som komunikoval...
Samozrejme ako som predpokladal adresa vo Švajčiarsku neexistuje!!!
Z pošty mi poslali:

Vážený zákazník,

dovoľujeme si Vás informovať, že pre zásielku s podacím číslom RE186705930SK sme zaznamenali nasledovné informácie:

Dátum a čas Udalosť
17.10.2018 10:13 Príjem zásielky od podávateľa Zásielka podaná na pošte Stupava, Hlavná ulica 44, 90031 Stupava
17.10.2018 21:20 Výstup z krajiny podávateľa
18.10.2018 17:28 Vstup do krajiny prijímateľa
18.10.2018 17:58 Výstup zásielky z colnice
19.10.2018 07:17 Príchod na dodaciu poštu
19.10.2018 07:18 Neúspešný pokus o doručenie Adresát nezastihnutý - oznam
19.10.2018 07:24 Príchod na dodaciu poštu

Pozn.: Uvedený dátum a čas sú lokálne časové údaje príslušnej krajiny, v ktorej sa zásielka práve nachádza.

V prípade otázok nás kontaktujte na našej infolinke. Ďakujeme, že využívate naše služby.

Slovenská pošta

Dnes mi zrušili členstvo.
Takže stačí ak pošlete mailom List o vystúpení z členstva s tým že ste ho poslali na tú adresu a myslím že do dvoch dní Vám členstvo zrušia...
Pekný deň.

Poviem vam tak jeden den som napisal na ich podporu mail ze ziadam o zrusenie napisali mi hned ze musim poslat pisomnu ziadost na druhy den som im napisal ze nesplnaju VOP jebol som im tam odstavec ze podla noveho zakona musia zrusit ucet hned ako poziadas a ako aj vsetko ostatne pridane k tomu ako aj ucet tak aj udaje o karte a oni mi hned odpisali ze ucet je zmazany vyskusal som a ucet bol vymazany napisalo mi ze email nenajdeny alebo profile was not found jednalo sa o stranku flirtrande.com zablokoval som este kartu cize viac problemov by nemalo byt. Cize na poziadanie musia zrusit tvoje udaje spojene s uctom ak a ucet na stranke plus udaje o karte. A ako nahle zmazu ucet uz ho nejako nemozu aktivovat

Čaute vsetci, mne bolo na zrušenie všetkého na tých E.K. návodom, čo som sa tu dočítal. Sformuloval som žiadosť, odoslal som to cez technickú podporu a do hodiny mi bolo vyhovené. Uz mi v tom maili, ktorý mi poslali stála jediná otázka, či chcem zrušiť účet na čo som reagoval, že áno s okamžitou platnosťou a stalo sa.

Ja týmto oznamujem, že VYPOVEDÁM členstvo na týchto stránkach. S okamžitou platnosťou žiadám o zrušenie tohto profilu/vymazanie! Žiadosť podaná podľa nového zákona o ochrane osobných údajov! Neprajem si dostávať žiadné ďalšie správy od prevádzkovateľa ani žiadných tretích strán! Vyzývam Vás k zničeniu všetkých osobných údajov! S pozdravom D... .

Ďakujem včera som im to poslal a mi hneď odpisali Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále sexyrande.sk vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?
Napísal som že áno prajem si zrušiť aj profil.

Zdar chlapci ,tak rok už ubehol aj viac od mojho najdebilnejšieho omylu v živote na zaklade ktoreho som rozputal tuto diskusiu. Ani po roku mi nikto mi neposiela žiadne výhružné maily s povinnostou platby alebo niečo podobné.Zhodou okolností mi expirovala karta ešte minulý rok tak som jej výmenu neriešil a všetko je Ok.Hlavne nikomu nič nepíšte a už vobec so svojimi ID údajmi.Zrušenie a následná výmena karty je asi najlepšie čo môžete spraviť.
PS: už som si našiel aj frajdu tak taketo kokotiny nemusim riešiť :D
PPS: nech sa Vám darí. :)

Starec práve riešim ten istý problém..chcel som členstvo na 1mesiac a zrazu mi začali stahovat aj za druhý a ked som im písal tak mi odpíšu stále tú istú sračku dookola že mám napísat do dákej riti do švajčiarska..list tam určite nejdem posielat a e-mail som im už napísal..samozrejme neodpisujú :) ..takže už som aj zablokoval kartu a idem vymenit...je to jeden veľký ojeb! ...

Táto správa je pre všetkých ktorý sa zamotali do tej istej sračky ako ja :) Ak chcete vypovedat VIP členstvo tak napíšte na technickú podporu tej pičúskej stranky a napíšte im toto:
Ja týmto oznamujem, že VYPOVEDÁM členstvo na týchto stránkach. S okamžitou platnosťou žiadám o zrušenie tohto profilu/vymazanie! Žiadosť podaná podľa nového zákona o ochrane osobných údajov! Neprajem si dostávať žiadné ďalšie správy od prevádzkovateľa ani žiadných tretích strán! Vyzývam Vás k zničeniu všetkých osobných údajov! S pozdravom (váš nick).

Mne to pomohlo..písal to tu istý týpek ktorému dakujem :)

1.email + odpoved:
On Ne, 6 Říjen at 4:05 PM , Hulk08 <hulk08@azet.sk> wrote:
S okamzitou platnostou žiadam o zrušenie:

1, clenstva
2, celeho profilu s vymazanim vsetkych udajov - na zaklade zakona o GDPR.
******************
Vážený Hulk081,

ďakujeme za Váš email. Zaplatené členstvo kreditnou kartou alebo inkasom musí byť ukončené zaslaním písomného oznámenia, najmenej jeden (1) týždeń pred vypršaním takto uvedeného (zaplateného) členstva.
Výpoveď musí byť písomná a musí obsahovať užívateľské meno a e-mail používaný v tomto systéme a musí byť adresovaná technickému správcovi firmy IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Switzerland.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

2.email + odpoved:
On Po, 7 Říjen at 10:11 PM , Hulk08 <hulk08@azet.sk> wrote:
Dobry den,
po porade s pravnikom, uvadzam zopar bodov, ktore porusujete:

Nakolko svoje sluzby poskytujete aj na uzemi slovenskej republiky, ste povinny sa riadit zakonmi SR.

2) Predávajúci nesmie
a) ukladať spotrebiteľovi povinnosti bez právneho dôvodu,
b) upierať spotrebiteľovi práva podľa § 3,
c) používať nekalé obchodné praktiky a neprijateľné podmienky v spotrebiteľských zmluvách.1)

Zalozenie uctu v pribehu minuty, bez akychkolvek osobnych udajov. Zatial co na ukoncenie pozadujete pisomne zaslanie.
- toto sa povazuje za nekalu obchodnu praktiku, podla bodu 2.c.

Dalej platí, že ak je možnost zmluvu uzavriet online, musí existovat možnost ju rovnakym sposobom vypovedat.
Pokial podnikatel neumožňuje zmluvu ukončit například formou e-mailu, jedná se o neoprávněný poziadavok.

102/2014 Z. z.
ZÁKON
o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Mailom na zaklade vyssie uvedeneho zakona, §8, cl. 1 - ....na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy

Na zaklade uvedneho ziadam o okamzite zrusenie:
1, VIP clenstva
2, celeho profilu s vymazanim vsetkych udajov - na zaklade zakona o GDPR.

Dakujem
a verim v korektne jendanie.
hulk081
******************
Vážený Hulk081,

ďakujeme za Váš email. Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále www.hotrandenie.com vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Martina Novotná
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.
------------------------------------------------------------------------------------

Chcem podakovat Hulk081... Posielal som im asi pat mailov o prozbu z ukoncenim clenstva,, doslova som ich prosil,, a stale mi odpisovali to iste ze moju vypoved akceptuju jedine pisomnou formou.. Potom som sa uz nastval a doslova som opisal znenie vypovede od Hulk081 a konecne mi odpisali ze maja zmluva s nimi je ukoncena na zklade mojej ziadosti.. Konecneeeee,,, Neuveritelne co je to za podvodnicka banda!!! Este raz velmi pekne dakujem Hulk081... Konecne som sa ich zbavil....

Ahoj po napisani e-mailu o vypovedanie členstva s tým ze porušujú zákony mi bolo opätovne opísané:
Čo v takomto prípade?
Vážený Tomas1711,

ďakujeme za Váš email. Je mi líto, ale jak Vám již kolegyně sdělila, je nutné, zalsat výpověď poštou.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Pavel Dvořák
Tím zákaznickej podpor

Napis, ze nie je, pretoze vypoved je mozne doruzcit aj elektronicky.
Este pridaj, ze podavas podnet na Obchodnu inspekciu (co je placebo lebo nema na nich dosah) a zvazujes aj zalobu cez pravnika.
Neustupuj.
Btw ak je mozne zmluvu (cize registraciu) uskutocnit elektronicky je samozrejme mozne tuto zmluvu aj elektronicky vypovedat.

cavte ja tu mam este jeden problem: tiez som si aktivoval VIP clenstvo na mesiac, sice na inej stranke ale je za tym ta ista spolocnost a tie iste VOP. ale zadal som platbu formou inkasa. okamzite mi kativovali VIP clenstvo ale platba sa mala zrealizovat az za par dni. tak som ju cez internet banking blokol. platba sa sice nezrealizovala ale priso mi dnes na mail toto: nie su tu ziadne osobne udaje ale pri zadavani platby inkasom som osobne udaje zadaval uple vsetky :-( tak co si myslite? mam to zaplatit? lebo clenstvo bolo tusim 14 € ale teraz za mesiac uz chcu 77€

Dear sir/madam,

Our client, Webbilling AG, has instructed us to collect an outstanding invoice(s) for the amount of € 77,55.

Information about the claim:
www.hotrandenie.com

Invoice number

Invoice date

Due date

Outstanding amount

Total claim €

77,55

Amount paid €

0,00

Total amount due €

77,55

An account has been registered on the website with your personal information. Some sevices on the website are free, but additional special services are not free.
When you want to cancell your subscription or terminate the account you should do this according to the term of use. You can find these on the website.
Cancellation at this moment does not affect this invoice, this invoice has to be paid.
If you believe your subscriprion has been cancelled, we would like to receive a copy of your cancellation and the confirmation you have received from the website.
We demand payment of the total amount due, increased by costs of collection and interest, within 5 days from the receipt of this e-mail. You can transfer the payment in EURO to our bankaccount of Nationaal Incasso Bureau:

Tolko debilov sa tu stretlo aj ja som naletel zatial neodpisuju bombardujem ich mailami a zakone na sr hlavne nic neplatte neposielajte kartu zruste a vymente v banke mi vsetko poradila a spisala reklamaciu za transakciu ci uvidim este tych 120€ neviem ale uz nikdy viac !!! Treba sa poucit z takychto chyb chlapci maju to vsetko premyslene do detailu

Ahojte, dnes som práve zistil, že už rok a pol platím nejakej firme Intermax Group AG vo Švajčiarsku :D Je tu ešte rovnaký debil, ako ja? Proste nechápem, ako som si tie platby nemohol všimnúť. To je už ale jedno. Všimol som si, že vždy mi každý mesiac ide platba, ale jemne sa líši v centoch. Napríklad teraz mi odišlo 19,56, v októbri 19,50 eur atď. Už to samo o sebe je pofidérne.. Čo je ale môj problém, je to, že si nepamätám, na akej stránke som si vytvoril účet. Nemám pocit, že by to bolo sexyrande, ani erotickekontakty ..musela to byť iná stránka, ale neviem sa k žiadnej dopátrať, pretože to bolo dávno. Samozrejme, neviem sa dostať ani k nejakých prepojeniam Intermax Group s nejakou sieťou stránkou, kde by som si tú "svoju" vyhľadal. Napadlo mi, a čítal som to aj tu, že možnosťou je aj zrušiť si kartu, len potom je tam riziko, že niekto si tie peniaze bude časom nárokovať. Ale nikto nikde sa o tom nezmieňuje, že by bol akýmkoľvek spôsobom postihovaný. Ak ide o podvodníkov, tak to zrejme ani neriešia ďalej a nechajú to tak. Prípadne pošlú nejakú upomienku. Ale môže sa mi niečo stať, ak už nikdy nebudem reagovať? Aká by mohla byť reálna hrozba?

Ak ste si to prečítali celé a aspoň trošku ma pochopili, som rád :D ak má niekto rovnaký problém, ako ja, nech sa mi, prosím, ozve :)

S tou hrozbou som to nenašiel, je tu toho fakt veľa.
S tou odvahou som to asi nepochopil :D
ale môj prípad nie je sexyrande ..pravdepodobne footfetishpartners. Tí odkazujú vypovedanie a zrušenie zmluvy tiež na nejakú švajčiarsku adresu

Zdravim
Zatiaľ som sa to snažil tiež oficiálnou cestou ale list som neposielali. Poslal som im riadne dlhý mail inšpirovaný týmto webom. No zatiaľ bez odpovede.
Rozmýšľam či nepošlem aj ten list aby bola výpoveď v rámci VOP akože v pohode. Ale asi pošlem z vymyslenej adresy. Čo sa týka karty zablokovaná a v banke mi vraveli že nemôžu nič ak bolo použité len číslo karty na platbu a osobné údaje sa nevypisovali.
Zaujímavé je že zaúčtované to bude až o 14 dní a v banke vedia pozrieť či s tou platbou neboli odoslané aj nejaké údaje ďalšie.

Portál:sexpokec.sk

Len pre zaujímavosť. List bol z vymyslenej adresy bez osobných údajov takže je to jedno či im príde či nie. Nech si hladaju kto to je. Zisťoval som údaje takže okrem cisla karty nemajú nič, ak sa niekto rozhodne poslať list ako ja tak vymyslieť adresu aj meno, s kartou si ani neprdnu ani žiadne osobné udaje nedostanú od banky v rámci gdpr.
Na stránke som len tak medzitým naďabil na.
- nesúlad VOP v EN a SK
- chybný mail vo VOP
- chýba gdpr
- na supporte fotky z databaniek a mená nájdete tiež rovnaké aj na iných portáloch ( čo je trocha zaujímavé že toľko ľudí zvláda toľko supportu na toľkých weboch)
- profily vymyslené a fotky tiež z databaniek niekedy.
- také správy z profilov ako keby z automatu ( skúste si pokecať kto to zaplatil :D )
A ešte tam toho je.
Možno aj tieto informácie niekomu pomôžu dostať sa z brindy.

Komu sa nechce citat toto vlakno cele tak to zjednodusim.
Nemusite nic posielat ani nic vypovedat. Proste danu spolocnost ignorujte, kartu si zablokujte, vymente za novu.
Ide o smejdov a najlepsia ochrana proti smejdom je ignoracia. Ak mate cas a peniaze mozete skusit obciansku zalob na sude, na policiu je asi zbytocne chodit ti v tomto pripade trt vysetria.
Nebojte sa smejdi vas nikdy nebude zalovat na lokalnom sude, pretoze vedia, zeby prehrali.
Sice starsie, ale princip je stale rovnaky a ide o rovnaku skpinu smejdov.
https://pc.poradna.net/articles/596444-ako-sa-branit-proti-podvodnym-firmam-na-webe
https://pc.poradna.net/articles/697149-ako-sa-branit-proti-podvodnym-firmam-nielen-na-webe-ii

Ja som pochodil tiez takto .....som.im napisal ze som neobdrzal od nich ziadnu zmluvu nimi podpisanu a ze ak sa mi stiahnu este nejake platby pre ich "firmu" tak to budem riesit pravnikom kedze su podvodnici....a potom.odpoved na zaklade vase zoadosti bolo vip clenstvo zrusene prajete si zmazat aj profil? Reku okamzite hned a do 10 min sa.mi.nedalo prihlasit tak snad to bude ok takto.

dakujem vam chlapy .. vdaka vam som to dokazal zrusit bez neakych komplikacii..tu na nich pekne slovo nepomoze treba na nich hned tlacit a vytiahnut vsetky paragrafy co sa len da.. najprv sa snazia vzdorovat ale po dvoch mailoch sa doseru a zrusia to.. urcite to je cista firma..este raz dikes?

Caute, tak sa pripajam s rovnakym problemom. Najskor som slusne ziadal o zrusenie clenstva a ked sa odkazovali na tie ich VOP, tak som zacal zakonmi ako tu uvadzate. Uz ma dva dni ignoruju, mate niekto este nejake tipy ako na nich? Dik

Neexistuje v emailu něco jako filtry. Kromě třídění pošty to s oblibou to používám když mi chodí mnoho reklamních mailů (i když tuto položku zásadně nezašktrávám, mají některé obchody pocit, že mi musí posílat dva mejly informací denně, to opravdu číst nebudu, i jeden za týden je až dost; pak se stane, že občas propásnu něco důležitého, třeba zelený mužíček chtěl nějaké informace k objednávce (jako jestli chci dál čekat), ale ne aby to napsal ke stavu objednávky, který pravidelně sleduju (protože už od října se pravidelně vždy o pár dnů posouval termín dodání až do února), nebo do profilu (kde se jinak objevují jen nesmyslné zprávy) ale poslal to jen na mejl a složku ALZ moc neporhlížím, takže jsem to zjistil, až když byla objednávka stornovaná; týden na to obchod zboží dostal, tak jsem holt udělal objednávku novou, nejradši bych demonstrativně nakoupil jinde, ale zrovna jinde se to nehodilo nebo neměli).

Vážený Dansen67,

ďakujeme za Váš email. Váš profil bol na Vaše prianie úspešne zrušený. Ďakujeme, že ste využil našu zoznamku a dúfame, že ste bol so službami spokojný.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Andrea Fleischmannová
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

On Čt, 12 Březen at 3:01 PM , Dansen67 <dansen67@azet.sk> wrote:
neprajem si posielať žiadne emaily , spravy a prosím zmazať profil.
dakujem

** Thu, 12 Mar 2020 13:07:35 +0000 (UTC) - "sk.help-dating.com" <sk@help-dating.com> **

Vážený Dansen67,

ďakujeme za Váš email. Po preverení Vašeho požiadavku sme zistili, že Vaše VIP členstvo bolo vypovedané automaticky. Dôvodom môže byť nedostatok dostupných finančných prostriedkov na Vašej platobnej karte, vypršanie jej platnosti alebo zmena platobnej karty. V prípade ďalších dotazov nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Andrea Fleischmannová
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

On Čt, 12 Březen at 11:45 AM , Dansen67 <dansen67@azet.sk> wrote:
Ja týmto oznamujem, že VYPOVEDÁM VIP členstvo na týchto stránkach. S okamžitou platnosťou žiadám o zrušenie tohto profilu/vymazanie! Žiadosť podaná podľa nového zákona o ochrane osobných údajov! Neprajem si dostávať žiadné ďalšie správy od prevádzkovateľa ani žiadných tretích strán! Vyzývam Vás k zničeniu všetkých osobných údajov! S pozdravom DANSEN67

** Tue, 10 Mar 2020 21:24:14 +0000 - "sk.help-dating.com" <sk@help-dating.com> **

Vážený Dansen67,

ďakujeme za Váš email.

https://www.sexpokec.sk/terms

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Andrea Fleischmannová
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

Takže nakoniec podľahli a zrušili mi VIP-ko aj vymazali profil.

Andrea Fleischmannová on Mon, 22 Jún at 4:05 PM
Vážený Dave84,

ďakujeme za Váš email. Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále erotickekontakty.com vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Andrea Fleischmannová
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

Dave84 on Mon, 22 Jún at 4:41 PM
Dobrý deň.

Ano prajem si zrušiť a vymazať môj profil :)

S pozdravom
Dave84
Andrea Fleischmannová
Andrea Fleischmannová on Mon, 22 Jún at 5:03 PM
Vážený Dave84,

ďakujeme za Váš email. Váš profil bol na Vaše prianie úspešne zrušený. Ďakujeme, že ste využil našu zoznamku a dúfame, že ste bol so službami spokojný.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Andrea Fleischmannová
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

Mám rovnakí problém, ľudia, bohužial nezabrali na nich ani vyhrážky právnikom a zákonmi. Tak neviem ako by sa to dalo vyriešiť. Máte niekto podobnú skúsenosť, že ani na tretí, štvrtý krát, neustúpili ? Budem vďačný za každú pomoc lebo už neviem ako na nich.

Napíš ešte raz. Mne tiež ta hlupana to nezobrala ale druhý týpek po pár "milych" mailoch to zrušil cele.
Teoreticky stačí ti poslať akože aj keď poštou z vymyslenej adresy, nechať si sledovať zasielku že vidis že bola doručená a nechať si výpis. Keďže žiadne osobné údaje tam neuvadzas dokopy aj keď pošleš doslova prázdnu tak to je jedno.
Týmto si v rámci zákona splnil svoje a súdnou cestou nebude nikto nič riešiť nakoľko by to neprešlo nikde tak ako to majú. Ja som si spravil pekný " archív" kde nám ešte aj to že majú také profily na supporte a pod. No proste ak by k niečomu došlo tak mám kvantum materiálu čo viem pouzit proti nim ako zavádzajú zákazníkov a obchodné podmienky ani nevravím. Pár MB na disku v cloude má nezabije a vyriešené aj pre budúcnosť.

A po ďalšie z karty vedia prd. Nakoľko keď ich pýtaš daňový doklad tak ťa pýtajú fakturačné údaje. Takže aj kebyžena základe platby kartou niečo chcu nezmôžu nič nakoľko povieš že si neplatil ty. A nemajú ako dokázať.

DAKUJEM tomuto foru ze som si tu precital potrebne informacie, ak chcete zrusit clenstvo inspirujte sa niektorym z templatov ktore tu su spomenute (hlavne im neposielajte peniaze navyse a ani tu pisomnu formu), poslal som 2 maily a do pol hodky som mal zrusene clenstvo.

1. poslite im mail ze ziadate zrusit clenstvo
2. odpovedia vam otrepanou frazou ze to sa da iba pisomnou formou bla bla..
3. odpiste im nejakym templatom co tu je na fore (ja som pouzil od hulk081 troska som ho upravil + som pridal ze vsetko je spisane v zákone o ochrane spotrebiteľa o predaji tovaru)
4. odpisu ze clenstvo je zrusene

Jo, vyrazit do ulic, podniků, školy, práce. Tedy, až skončí lockdown, až zmizí roušky, abys nekoupil zajíce v pytli :-)
Na internetu zapomeň. Nebo si fakt někdo normální myslí, že všude píšou tisíce nadržených sexbomb, které se těší, až konečně najdou nějakého strejdu na pích? ]:)

Mne sa toto isté deje na sexpokec.sk . Som kúpil zo zvedavosti za 118,99eur na 12 mesiacov VIP a to som este zrušil platbu a aj tak prešla. Náslaedne ich bobardujem mailmi jak aj support na sexpokeci tak aj samotný intermax vo švajčiarsku. Ešte som neposielal písomnú formu ale maily kompletne ignorujú. Neviete kde inde by sa dali kontaktovať?

Naozaj im tam treba vysypať tieto zákony …moja skúsenosť práve dnes ,včera som napísal výpoveď a odoslal e-mailom ,samozrejme prišla odpoved musíte písomne lebo ste súhlasili s podmienkami o zaslaní na adresu písomnou formou …
Môj další email bol akceptovaní snáď za minútu …
Treba im tam dať tieto zákony čo píše hore HULK všetko v klude poriešenie …
Ďakuje. Vám

sk.help-dating.com <sk@help-dating.com>

Vážený Gotriple.bp,

ďakujeme za Váš email. Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále sexpokec.sk vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

Na koľko som sa stál tiež obeťou tohoto podvodu tak som si prečítal vaše rady a skopíroval to čo písal Hulk a poslal im to len som to troška upravil. No a ich odpoveď bola že to majú uvedené vo VOP že musim poslať vlastnoručne podpísaný list. Tak som sa začal obávať kedže vám hneď po tomto zrušili účty a mňa trocha natiahli. Tak som im to celé preposlal ešte raz a dopísal toto "Hľadal som na internete a našiel viac ľudí ktorý sa nechali takto nachytať kde v danom fóre bola uvedená vaša webová stránka. Posielali Vám požadovanú správu avšak nikto dotičný list neprevzal. Takže k žiadnému zrušenie členstva nedošlo. Ak mojej žiadosti nevyhoviete budem postupovať podľa zákona a posuniem to na vyššie orgány." na základe tejto mojej odpovede mi prišiel mail o tom že mi VIP členstvo bolo vypovedané a vyprší po uplynutí zaplateného obdobia. Takže tuto to máte je to jasný podvod pretože akonáhle som sa im povyhrážal vyššími orgánmi tak mi hneď zrušili to členstvo. Takže je jasné že to je len podvod. Ľudia dávajte si pozor pretože sme v 21. storočí listy sa už neposielajú a určite nie také ktoré musia byť vlastnoručne podpísané a ktoré sa týkajú takýchto stránok ako je zoznamka. Preventívne som si zablokoval kartu a dal vystaviť novú.

Hlavně že na založení toho členství bylo potřeba list podepsaný vlastní krví :-) ...
Je to neskutečné co si některé firmy můžou dovolit a prochází jim to dlouhé roky.
To mi připomíná v době, kdy stačilo do telefonu odpovědět něco jako ano na otázku, jestli volaného zaujala nabídka k uzavření nevýhodné smlouvy na elektriku, telefon, plyn atd (byly to desítky případů propírané v médiích, takže reálně mnohem víc, protože to bude jen špička ledovce), tak se buzeroval uber, že prý přepravuje lidi načerno, protože nemá platně uzavřenou přepravní smlouvu - neni tam prý digitální podpis. No ještě byly nějaké případy, kdy někdo obeslal cestovku s poptávkou a tím rovnou vznikla smlouva a nutnost platit stornopoplatky. Kdyby se tohle použilo na všechny ta telešmejdy, tak je po problému, ale mám pocit, že to tehdy praha trochu přehnala (mimochudem o uberu jsem už dávno neslyšel, jeden čas to bylo furt něco).

Tak Vás zdravím zo Slovenska z Bratislavy.
Tento uvedený problém aj mňa zastihol,
a čo je záhadné že priame stránky vlastnia
všetky tie sex zoznámenia ako sú stránky
zrelalaska.sk čo má dcérsku stránku mojamilfka.sk
Tieto uvedené stránky v prípadne pozastavenia členstva,
ako operátori sa neustále obracajú na adresu zriaďovateľa
stránky IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Švajčiarsko.
našiel som na nich email kontakt <info@intermaxgroup.ch> kde som im napísal
po Slovensky ako aj po Anglicky o zrušenie VIP účtu a zrušenie účtu, čo som sa
chcel emailom s nimi dohodnúť a neboli ochotný zareagovať spätne na moju požiadavku.
Postupoval som ako mi bolo písané v podpore sk.help-dating.com <sk@help-dating.com>
Presne sa stalo že mi z účtu automaticky bolo stiahnuté sumou 119,88 € pri tom som
uvedenú spoločnosť oslovil pred dvomi mesiacmi. Jednoznačne ignorácia. Za ďalšie,
tieto zoznamovacie spoločnosti majú spoločnosť CB Media Limited Spaces Business Center Elstow Road Suite
#A3 Bedford MK42 8PL United Kingdom Registration number / place: 10114749 /
Cardiff info@mojamilfka.sk Copyright 2022 mojamilfka.sk
kde im príde na ich účet každá platba od užívateľov. Zároveň som našiel na nich kontakt
https://cbmedia-ltd.com/about.html, kde je presná adresa a na zeleno tlačidlo z nápisom Contact Us
kde som aj na to klikol, kde boli linky na email kontakt a meno ako aj požiadavka ktorú som poslal,
písomne po Anglicky a ďalšia ignorácia.Tak isto ak chcete osloviť uvedenú spoločnosť
či po Slovensky alebo po Anglicky, tak totálna ignorácia.
Ďalšia stránka je Miestneflirtujucemilfky.com <support@miestneflirtujucemilfky.com>
presná adresa je Festivus Media BV Bezuidenhoutseweg 161 2594 AG 's-Gravenhage
Holandsko,E-Mail: info@festivusmedia.com kde majú tiež
poplatky za kredity. Tam im to spravuje čo sa týka platieb spoločnosť Festivus Media tiež klasika,
číslo karty, expirácia platobnej karty meno užívateľa karty ako aj CVV kód tak som si dal ten nízky
kredit, všetko som vypísal a si predstavte že jedno číslo mám na kreditnej karty navyše, tak platba
sa nezrealizovala, tak som im písal že chcem kúpiť mince, najprv že zrejme som uviedol iný CVV kód,
alebo som neuviedol CVV kód, tak som to skúsil znovu a presne to isté, platba sa nedala zrealizovať,
teraz neviem či tým že som zadal ten nízky kredit, alebo tým že na mojej kreditnej karte je o jedno
koncové číslo na vyše, tak som ich oslovil a oni mi napísali aby som oslovil moju banku, tak že našťastie
sa platba nezrealizovala.
Ďalšia stránka je NezbedneZelania, kontakt: email support@nezbednezelania, adresa je Karma Digital
Services B.V. Hoenderkamp 20 7812VZ Emmen The Netherlands CC:70826250
kde si založíte účet, či s fotkou alebo bez a zadáte svoje parametre,
ako je vek, mesto pôsobenia. Ako si vytvoríte účet, automatický vám vypisujú ženy, celkom sa to dobré
číta, čo posielajú ako že svoje fotky, ako sú nahé fotky najčastejšie s pláži, komunikácia je dosť zaujímavá,
ako sa chcú hneď stretnúť, ako dlho nemali sex alebo priateľa z výhodami a podobné praktiky.
A si predstavte že pri platbe kreditu kreditnou kartou sa mi presne to isté stalo ako uvádzam.
Pred platbou sa vám zobrazí tento uvedený text:100% bezpečné a diskrétne platby:
Záleží nám na vašom osobnom živote a rešpektujeme vaše súkromie.
Všetky poplatky stiahnuté z vašej platobnej karty sa zobrazia pod: "Karma Digital +31854000253 NLD"
Hoenderkamp 20, 7812VZ, Emmen

Potrebujete pomoc? Pošlite nám e-mail na:
billing@nezbednezelania.com

Tak že som sa chcel s vami podeliť o tento istý problém, ktorí chcem nejakým spôsobom ukončiť do konca.
Čo je dosť náročné, keď som vás začal čítať. Neviem si s tým radu ako by to bolo najlepšie.
Vedel by mi niekto z vás poradiť?

Vopred ďakujem za vašu odpoveď a prajem všetko dobre.

S priateľským pozdravom.

01Štefan

Ahoj, napis im mail na podporu v takomto znení: uprav si svoje meno profilu, svoj mail a prezivku dole, do pol hodiny mi to zmazali a zrusili VIP clenstvo
Dobrý den, týmto oznamujem, že VYPOVEDÁM členstvo a VIP členstvo s predplatným na týchto stránkach a žiadam ukončenie jeho platnosti vypršaním uplnynulého predplateného obdobia. S okamžitou platnostou žiadam o zrušenie/vymazanie tochto profilu aj celým jeho obsahom. Profil: VYPLN SVOJ, email: VYPLN SVOJ. Žiadost podana podla noveho zakona o ochrane osobných údajov. Týmto žiadam a vyzývam Vás k zničeniu všetkých osobných údajov! Nakolko svoje služby poskytujete aj na územy SR, ste povinný sa riadit zákonmi SR podla spotrebitelského práva 3 paragraf. Pri uzavretí online zmluvy musí existovat možnost online vypovedania danej zmluvy, ktorú tiež nesplnate, jedná sa o neoprávnený požiadavok pokial to chcete poslat písomne dopúštate sa dalsieho trestného činu. Tak isto si prečítajte zákon 102/2014 Z. z. Žiadam o okamžité vyriešenie vyššie uvedeného a korektné jednanie aspon v tejto veci. S pozdravom TVOJA PREZIVKA