Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrácení peněz do 14 dnů nesplněno

Zdravím,
objednal jsem si produkt přes internet, vrátil jsem ho a ted mi má eshop do 14 dnů vrátit peníze. Jak můžu postupovat, když je nevrátili? Nechci se jim připomínat, předpokládám, že by to poslali během dne. Chci jim nějak zavařit, když překročili tuhle lhůtu. Co jsou má práva?

Děkuji moc

A co bys chtěl vytřískat, desetinásobek, stonásobek? :-p
Zapomeň. Nakonec bys taky mohl být rád, že po 8 letech lítání po soudech dostaneš alespoň část toho, co bys dostat měl. Ony ty zákony jsou postaveny tak, že pokud se dlužník "fakt snaží" zaplatit své závazky, je prakticky nepostižitelný..

Zavolej jim, pošlou ti to (jak píšeš) ihned a buď moc rád, že jsi dostal vše, cos dostat měl. A příště nakoupíš jinde.