Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamítnutá reklamace brýlí

Dobrý den. Minulý rok jsem si pořídila sluneční brýle s dioprickými skly (6 500kč). Minulý měsíc mi na nich praskla pravá očnice. Brýle jsem reklamovala, ale dnes mi napsali SMS "...reklamace je vyřízená způsobem zamítnutí". S brýlemi jsem zacházela opatrně, nejsem si vědoma vlastní chyby. Dá se proti tomu rozhodnutí nějak bránit? Děkuji. Zítra pro ně jdu k optikovi. :.(

Tak jsem se vrátila z Optika. Dali mi VYJÁDŘENÍ K REKLAMACI - "... reklamace nebyla uznána jako oprávněná. Nad rámec Vám nabízíme 30% slevu na novou obrubu v ceně". Přistoupila jsem na to. Bude to stát 2 050kč. Zachráním skla, která stála více... To, že jsem to prasknutí nezavinila já, nedokážu... Děkuji vám všem za odpovědi. :-)