Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diskriminácia v práci

Jedna sa o diskriminaciu, ked zamestnavatel a 2 zamestanci komunikuju cca 5-6 hod do tyzdna, pricom s ostatnymi komunikuje tak max 15 min. tyzdene. Pricina je ze vraj zarobi viac ked sa venuje tym 2 zametnancom ako keby sa ten isty cas zaoberal ostatnymi.

Nie len ze sa k 2 zamestnancom konatel chova tak ze "keca" s nimi ovela viac ako s ostatnymi. To "kecanie" je myslene preberanie veci o produktoch teda o robote a nie en take blabolenie o nicom. Dovod moze byt v tom ze na niektorych produktoch zarobi viac a na inych menej len ten pomer cca 5 hod. vs 15 min je dost zarazajuci. Iba tolko