Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exekutor

Dobrý den,
Mám tu jeden příklad:
V prosinci jsem nezaplatil splátku a nehodlám je platit i nadále.
Dlužím cca 1M a měsíčně bych měl splácet 13K
Otázka zní: za jak dlouho může přijít exekutor?

Záleží, jak je domluveno, kdy to máš vrátit. Pokud to není vrátit okamžitě ovšem (třeba to nebyla půjčka peněz, ale například ztráta nějaké hodně drahé věci)

A taky záleží, jestli je ten dluh legální. Jestli si to někdo třeba nevymýšlí (například doktor, co si vzpomene po půl roce nebo zuřivě nadržená bývalá manželka co chce vysát bývalého sus-sponzora přes valimenty)