Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Balík na poště

Dobrý den, na poštu jsem si objednal balíček, ale stala se nějaká chyba a při objednávce jsem uvedl nesprávný datum narození.. Je mi 15 a mám občanku bude to problém? Neboli půjde to vůbec vyzvednout? Předem děkuji za odpověď..

Řešení:

Posta nebude kontrolovat datum narozeni, navic tyto informace ani nema k dispozici. S obcankou si balik na poste vyzvednes

loading...
Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Od kdy se uvádí v objednávce datum narození, to přece pro realizaci objednávky neni potřeba a je to…
ml1 17.09.2019 12:30
ml1
Obchod to chtít může nebo i musí,když jde o prodej jen plnoletým(alkohol,cigarety,porno a nevím co j…
Karel04 17.09.2019 15:10
Karel04
No - shop to už poslal.... na základe sfalšovaných údajov.... pošte je jedno, koľko má rokov, ak má… poslední
yYy 19.09.2019 21:17
yYy

Od kdy se uvádí v objednávce datum narození, to přece pro realizaci objednávky neni potřeba a je to zbytečný údaj. I kdyby ho z nějakého důvodu obchod pro nějaké další zpracování používal, pochybuju, že ho předá poště a i kdyby, pochybuju, že by s tím pošta něco dělala.
Snad jedině pokud by to bylo nějaké zboží, které je omezené věkem, tam to snad nějak poošta řeší (poté co několik pokusů ukázalo, že si s tím pošta neláme hlavu), ale tam je důležité dosažení věku (to asi určuje odesílatel, nevím, nemám takovou zkušenost) a ne konkrétní datum.

No - shop to už poslal.... na základe sfalšovaných údajov.... pošte je jedno, koľko má rokov, ak má OP a meno a adresa na OP je zhodná na balíku ako Adresát - tak vydá. Vek ich nebude zaujímať - i tak nevedia, čo v balíku je....

A mladý si asi kúpil nafukovaciu Anču.... pre tréningové účely :-D:-D:-D

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru

loading...