Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smlouva o pronájmu pole

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně smlouvy o pronájmu pole.
Babička dostala nabídku na pronájem pole.
Smlouvu zasílám v příloze.

A chtěl bych se zeptat jestli je v pořádku.

Pole má 0,5021 ha
Částka 3100 Kč za rok,
Ale bude dávat jen 1557 Kč za rok.
Nevím proč když píše že to je rok 3100 Kč říká že to jsou jaké si poplatky daň a pod...

Také je tam výpovědní doba 7 let je to v pořádku?

Moc děkuji za Váš názor.

300.000-400.000 za (roční) pronájem hektaru určitě ne :-p

Pokud se ale něco změnilo, sláva!, od teď nehnu rukou a jsme za vodou ]:) Zbavím se i jha latifundií, které s paní L-Coreovou sami obhospodařujeme. Navíc tady u Vídně máme ještě lepší půdu než je na Vyškovku.