Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmluva - zrušenie členstva na Zoznamce

Dobrý deň prihlásil som sa na zoznamu a aktivoval som si VIP účet a chcem ho zrušiť platil so kartou ale ďasa zrušiť len písomne na Anglickú adresu že sa to nedá zrušiť cez internet

Předpokládám, že se jedná o nějakou Zoznamku a ne Zoznam, jak píšeš.
Změna předmětu, původně: Zmluva (host)

loading...

Napísal som im to ale oni mi opdpisali toto
V našich všeobecných obchodných podmienkach (VOP), s ktorými ste súhlasil pri registrácii je uvedené, že riadna výpoveď členstva musí byť písomná a adresovaná našemu technickému správcovi firmy CB Media Ltd., Spaces Business Center Elstow Road, Suite #A3, Bedford, MK42 8PL, United Kingdom.

Tak jim odepiš, že dle českých zákonů musí uzavření smlouvy probíhat obdobnou formu jako případné odstoupení od dané smlouvy. Pokud se tedy uzavření smlouvy uzavřelo jedním kliknutím do prohlížeče, které jsi navíc ještě ani nemusel udělat ty, je odstoupení od smlouvy formou emailu na který ti navíc ještě zareagovali zcela adekvátní.

V tom odkazu na Dtest napsali to samé:
"Pokud spotřebitel odstoupení od smlouvy ve stanovené 14denní lhůtě zaslal prokazatelnou formou například prostřednictvím společností uváděné emailové adresy nebo kontaktního formuláře, popřípadě se pokoušel zaslat, ale z důvodů na straně společnosti mu to nebylo umožněno, stačí přeposlat společnosti znovu tento e-mail, a tím prokázat snahu o včasné a řádné odstoupení od smlouvy. Zkracuje-li společnost spotřebitele na jeho právech, k takovému jednání se nepřihlíží a takové jednání jde k tíži společnosti."

Tak jim odepiš, že dle českých zákonů musí uzavření smlouvy probíhat obdobnou formu jako případné odstoupení od dané smlouvy. Pokud se tedy uzavření smlouvy uzavřelo jedním kliknutím do prohlížeče, které jsi navíc ještě ani nemusel udělat ty,

V podstatě ano, jen ne dle českých zákonů, tazatel je asi Slovák. A zaplatil svojí kartou, takže to kliknutí jinou osobou asi taky neprojde.
Já bych jim odebral souhlas se zpracováním osobních údajů a vyzval je k jejich smazání, takže by pak museli sami smlouvu ukončit. Jak ale respektují cizí zákony, těžko odhadnout.

Tak jim odepiš, že dle českých zákonů musí uzavření smlouvy probíhat obdobnou formu jako případné odstoupení od dané smlouvy. Pokud se tedy uzavření smlouvy uzavřelo jedním kliknutím do prohlížeče, které jsi navíc ještě ani nemusel udělat ty,

V podstatě ano, jen ne dle českých zákonů, tazatel je asi Slovák. A zaplatil svojí kartou, takže to kliknutí jinou osobou asi taky neprojde.
Já bych jim odebral souhlas se zpracováním osobních údajů a vyzval je k jejich smazání, takže by pak museli sami smlouvu ukončit. Jak ale respektují cizí zákony, těžko odhadnout.

Tak se s nimi nehádej a napiš jim, že jsi to dneska písemně poslal a že tedy žádáš o zrušení. Podle té dlouhé diskuze to někomu pomohlo, oni to v těch firmách stejně prý nepřebírají a nekontrolují, jen zkouší členům zkomplikovat odhlášení. Za týden případně pošli další mail, jestli je to zrušené a pak se případně budeš divit, proč dopis nedošel. Důkaz, že nedorazil, nemusíš shánět ty. A můžeš jim tam pak i napsat něco o dodržování zákonů a GDPR v SR, zda vše dodržují. Poslední možností je zrušit platební kartu a nechat si za poplatek vystavit novou.

Takychto prispevkov je na internete velmi vela. Vysvetli mi niekto ako je mozne ze prevadzkovatelia este neskoncili base? A to ide vacsinou o stranky s reklamou v tv. Povedzme si pravdu ze nikto s priemernym IQ neda do zoznamky ktora smrdi podvodom peniaze ale to zo zrusením Vip je proste neskutocne divne, ved to skutocne hranici a podvodom. Ps: Blbým uchylakom na sexzoznamkach to doprajem :-D

Proč by měl skončit v base? Za to, že jsou lidi pitomci, přese nenesou vinu :-)
Každý z nich odouhlasil pravidla; pokud je nečetl, jeho problém. Já je nečetl a ani číst nebudu, tak se možná mýlím.

Největší sranda na tom je, že tisíce nadržených mládenců si představuje, jak si kvalitně zapíchá, ale těch píchuchtivých bab tam bude minimum - a to ještě kdovíjaké.