Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokuty , sance od zaměstnavatele

Dobry den do nedavna jsem pracoval jako ostraha prodejny penny pod jednou nejmenovanou firmou

Moje manažerka která me mela na starosti mi rekla ze dostanu pokutu 500kc pry za to že jsem nešel na planovanou smenu i když o tom nevím že jsem jí měl

Někde jsem četl že mi zamestnavatel nesmi davat pokutu
Pani manažerka tam mela i takový sazebník - treba kdyz neprijdu na planovanou smenu muze byt pokuta 500-2000 nebo kdyz nebude radne očipované zboži tak sankce 300kč

Je mozne aby zamestnavatel daval tyto pokuty?
Nebo napisete mi sem nejaky paragraf kde je to uvedeno diky

Pokuta samotná možná není, je možné sebrat např. z osobního ohodnocení. Pokud jsi měl minimální mzdu, asi by nebylo z čeho. Pokud jsi měl naplánovanou směnu, musí ti ji naplánovat 14 dní předem a měla by mít lejstro, že jsi plán směn podepsal. Ale zapomeň na to, že se legální cestou nečeho domůžeš. Nelegální cestou snadno ano. Samozřejmě tu agenturu si platí PENNY.