Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyhazov a paragraf 53 a 52

mam dotaz ohledně paragrafu....V minulém zaměstnání jsem dostal vyhazov a paragraf 53 a 52..když mě zaměstnal novy zaměstnavatel...ruší se mi tím pádem paragraf co mi dali v bývalé práci ??
Změna předmětu, původně: PAragraf (Kurt)

V aktuálním znění zákoníku práce řeší paragraf 53 zákaz výpovědi ze strany zaměstnavatele.

Tzv. „paragraf“ → okamžité zrušení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele nyní upravuje
§ 55. V případě tahoto ukončení zaměstnání není šest měsíců nárok na podporu v nezaměstnanosti.
„Paragraf“ se neruší novým zaměstnáním, jde se zaměstnancem dál po dobu šesti měsíců.