Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlá jízda motorkářů

Musí policie řešit překračování rychlosti v obci i mimo obec.
V jisté lokalitě to policie neřeší.
V obci cca 120km/h mimo obec 250km/h docela nebezpečné chování a policie to přehlíží

Já nepoužívám tenhle výjezd z obchvatu:
https://goo.gl/maps/yUXNbABHegMo332XA
Musím dávat přednost a co jede zprava vidím až když jsem v křižovatce. Na té silnici zprava je sice omezená rychlost, ale představuji si, že když to tam někdo rozpálí (sjíždí se z kopce) a já mu tam vjedu, tak to ani jeden už neubrzdíme.
IMHO pokud by bylo potřeba zřídit nový kruhový objezd, tak tady.

Tím chtěl básník říci, že pokud motorkář někde jede co mu to dá, tak řidič co s tím nepočítá a odhad má nastavený na auta co jedou víceméně katolicky mu může vjet do cesty a pak plechy se mačkají a velkovýroba trsátek jede na plné pecky (v tom lepším případě).

Měl jsem možnost dostat se k zápisům četníků z doby před rokem 1938. A víte co bylo nejčastějším přestupkem? Dle dnešního názvosloví "opuštění nezajištěného vozidla". Na vesnicích sedláci když jeli večer z pole domů, zastavili u hospody " na jedno" a to byl pokyn pro četníky k vybírání pokut. Za těch více jak 80 let se mnoho nezměnilo. Na Božím Daru zase četníci měřili rychlost s přesností na desetiny kilometru a stačili jim k tomu dvě čáry na vozovce a hodinky s vteřinovou ručičkou. Pokuta byla 50,-Kč a v případě nedobytnosti 24 hodin vězení při rychlosti větší než 30 km/hod.

Nechtel jsem reagovat, ale nakonec mi to neda... V cem je konkretne problem? Troufam si tvrdit, ze motorkar dava nekolikrat vetsi pozor nez ridic auta. Navic 250km/h na zcela prazdne dalnici, to mi teda taky neprijde jako nic strasnyho. Spis bych resil to, aby ridici koukali do zpetnejch zrcatek a necumeli do mobilu... Teprve az pak nejaky rychlosti, ktery jsou mmch uplne v pohode.

To uznám jedině tehdy, pokud se zruší veškerá pojištění co existují, tak potom bude poj. proti pokutám blbost jinak ale je to to nejlepší pojištění co existuje. Povinný ručení? Proč bych měl platit za to, že jiní bourají? Ať si každý viník nehodu platí sám a to se vsadím, že jich hned ubyde.

Lenze PZP je dane zakonom na rozdiel od toho tvojho pseudopoistenia.
Klasicke poistovne sa zase riadia dalsimi zakonmi a su kontrolovane CNB na rozdiel od tej tvojej pseudopoistovne.
Uz to pochop, ze nazyvat to, co tam mas poistenim je urazka klasickeho poistovnictva.
Btw preco stale obhajujes klamarov, ktori boli verejne niekolko krat usvedceny z lzi?

Nevím o tom, že by byly z něčeho usvědčeni. Navíc to družstvo je 100% čistý vše funguje jak má a teď jak mají ten nový produkt virtuální provozovatel, tak tam mají 100% úspěšnost, takže žádné klamání, ale geniální marketingový tah. Mám v plánu si všechny svá auta převést na tu pojišťovnu a bude klid.

Tu 100% uspesnost mas odkial?
Lebo ak to tvrdi Kocourek je to ako keby to netvrdil nikto.
Dnes som si nahodne pozrel Kocourkove video na Fb, kde sa vyjadroval k tomu rozhodnutiu Najvyssieho sudu, ktore ho tak potopilo.
Infantilnejsie vyhovorky som este nepocul...vraj rozhodnutia pisu stazisti a nie sudcovia a ti to potom len podpisu a necitaju to casto poriadne, a preto je tam vlastne to katastrofalne rozhodnutie prenho...lebo to napisal stazista a sudca si to poriadne neprecital a dufa, ze v buducnosti sa zlepsi.
Kocourek je fakt borec;o).

Povinný ručení? Proč bych měl platit za to, že jiní bourají?

To platíš, kdybys TY boural. A pokud nejsi spolehlivý jasnovidec, tak nemůžeš říct, že bourat nebudeš. Já taky nechtěl.
Mimochodem - povinný ručení všech ti zajistí, že dostaneš prachy, když tě někdo jinej naboří a dostaneš je i v případě, že dotyčný nemá na účtě ani floka, což by v případě pouze dobrovolnýho pojištění mohlo znamenat, že máš naprcaný auto a možnost se soudit s nejistotou vymahatelnosti rozsudku.
Opravdu nechápu, proč tu hraješ takový divadlo. A pokud to není divadlo, tak je mi smutno.

Mě je teda spíš smutno, že akorát ten Anareus chápe toho virtuálního provozovatele jako prospěšnou věc jinak asi nikdo tady, člověk by za to měl být vděčný, že je taková možnost, protože dříve to nešlo a řidič musel vše zaplatit, teď aspoň rozumný člověk si převede auto na ně a tím jedná i ekonomicky, že ušetří. Skoro všíchni jsou dnes akorát chamtivci, kteří chtějí jenom brát peníze a chtějí čím dál tím víc, nevystačí s málem, pořád jen hrabat.

Kedy pochopis, ze to nejde ani teraz?
Cely Kocourkov cirkus spociva v jednej veci...Kocourek robi obstrukcie a je vzdy len otazkou casu kedy uradom a sudom dojde trpezlivost. A vtedy dostane po prstoch a ma plny kybel vyhovoriek (vid jeho koment k rozsudku Najvyssieho sudu).
Ak by si si dal tu namahu tak uz bolo v par clankoch napisane, ze sudcovia nebudu prihliadat na to, ze prevadzkovatelom auta je Kocourkova firma/zdruzenie. Kocourek to uz vie, a preto prisiel s dalsou obstrukciou....prevadzkovaelom uz nebude jeho firma/zdruzenie, ale fyzicka osoba...cize biely kon.
Lenze Kocourek ma dalsi problem...pocet bielych koni je obmedzeny a tak sa zacnu mnozit sudy s tymito bielymi konmi...a sudcovia tiez nie su blbi, takze si rychlo daju dokopy 2 a 2 a opat sme na zaciatku.
Btw vsimni si zopar faktov...cokolvek Kocourek zalozil malo kratke trvanie.
Poistovna uz nepoistuje auta, o EET je tiez ticho a protifajciarske spolocenstvo snad ani nestihlo vzniknut, respektive nema ziadneho klienta.
Jeho firma nezverejnuje od roku 2014 uctovne zavierky, tvrdili, ze maju 40k spokojnych zakaznikov a neboli platcami dph (co nebolo fyzicky mozne vzhladom na ich cennik), ako ceresnikca posobi fakt, ze neustale vystupuju pod hlavickou poistovne, hoci z popisu drzustva vypadlo prave poistovanie...atd atd.

12.6.2018 Vymazána činnost: činnost vzájemné pojišťovny dle § 2 odst. 2 zák. č. 277/2009 sb., o pojišťovnictví, ve znění pozdějších předpisů a čl. .

Mimochodom ukaz mi ten pravny team, kjtorym sa kedysi Kocourek chvalil na nete...ktory advokat pracuje pre Kocourka? Ani jeden.
Fakt len blb moze verit tymto hochstaplerom.

Když bude správní řízení vedeno s provozovatelem, který bude Kocourkova pojišťovna, tak těžko můžou mě jako řidiči něco dokázat a i když by spor prohráli, tak pro mě je to stejně výhra, protože se mě to netýká. Právní tým je složen z bývalých vysoce postavených magistrátních úředníků, soudců a advokátů.

Lenze ty nerozlisujes spravni rizeni a sudne pojednavanie, ktore uz bude s tebou.
A tej poslednej vete snad neveris ani ty sam.
Pravny team neexistuje, jediny advokat, ktory zastupoval konkretnych ludi (nie poistovnu) bol Mgr. Topol, o ktorom bolo v jednom clanku spominane, ze uz nechce mat s nimi nic spolocne...ale mozno je to drb, pretoze keby aj hej je to jediny advokat, ktoreho maju.
Zysok teamu tvori skoroadvokat Kocourek.
Mimochodom ak chces vidiet ich 95% uspesnost pozri si zopar veci tu:
http://nssoud.cz/main0col.aspx?cls=JudikaturaBasicSearch&pageSource=0&fbclid=IwAR2VfthVCpwkrWFv6RQM_pFyPKDd0raIPSssOhIdjTTxuPRu6O7PmzqelAs
Su to Topolove vykony...Kocourek vybral tych par co vyhrali, tych 95% co prehrali samozrejme na stranku nedal;o).

Četl jsem Araneusovu (nebo Araneovu?) čistě pragmatickou reakci a čistě pragmaticky s ním budou souhlasit, že, pokud to řeší problém s parkováním a následnými opruzy ze strany měšťáků, a je to z hlediska slepého práva neprůstřelné, je to fajn.

Ale to je tak vše. Nejsem právník (Araneus možná je) a nedokážu odhadnout, jak se případné všelijaké přestupky, které by měla "pokrýt" ona tebou glorifikovaná "pojišťovna", vyřeší ke spokojenosti "plátce pojistného", "družstevníka", či koho.

------
Já to nepotřebuji a nechci, jezdím pokud možno v souladu s předpisy, policistů se bojím a pokud udělám přestupek, jsem připraven za něj zaplatit. Takto by se měl IMHO chovat každý. Pokud zákon umožní své obcházení, je to chyba zákona a je potřeba (z hlediska "jich") to napravit. Tečka. Tím nevylučuji, že díry v zákoně nevyužívám…

Asi tak - ale ještě je potřeba ohlídat, jestli mi někdo tu "brzdnou mezeru" nezkrátí najetím při neočekávaném manévru.
Jednou nám školitel řidičů referentů (už starý pán) říkal, jak se ptali prvního řidiče profesionála, jak to udělal, že dokázal najet milion kilometrů bez nehody? Odpověď byla, že není tak důležité "jezdit dobře", jako si umět uhlídat ty okolo sebe… K tomu už snad ani nic říct nejde…

Lepiči ... nejen ti.
Stalo se před lety:
kolona na E55 v protisměru strejda ve Š 105 najetý v odbočovacím středovém pásu, chce doleva.
V koloně s objevila mezera.
Strejda se rozjíždí a v tu chvíli se z kolony vyhoupla motorka a osolila to. Rána.
Motorka hoří.
Strejda je viník i když těžko předpokládat u kolony v 50km/hod v obci vynořivší se raketu.
Motorkář a spolujezdkyně namístě ex.
Zbyl jen památníček na křižovatce a psychicky zničený strejc.

Nasadil jsi mi brouka do hlavy. Občas jedu třeba tady a zatáčím doleva.
https://goo.gl/maps/Cf4CjT1rXrmu2CSF9
Ten provoz je tam asi naaranžován pro natáčení, většinou je o dost silnější. Dost často se vyskytuje slušňák v protisměru, že zpomalí, někdy i blikne, že mohu jet. Kdyby tam jel za ním bláznivý motorkář a rozhodl se to osolit na plné koule, možná bych dopadl jako tvůj strejda.
:x: