Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamační protokol - reklamace

Krásný nedělní den všem :)

Chtěla bych Vás moc poprosit o rady. Před rokem jsem si u T-Mobile koupila mobilní telefon Samsung galaxy s9. V posledním měsíci si všímám, že se dost zhoršila kvalita fotek i videí u předního i zadního fotoaparátu.
Četla jsem na internetu, že tento problém měl často nižší model.

No ale k věci. Mobil mi nikdy nespadl na zem, nemá na sobě ani jediný mikroškrábaneček, jedinou oděrku. Jsem na něj velice opatrná a mám šílený strach, že se mi ze servisu vrátí poškozený. Existuje nějaký způsob, jak se před tímto problémem pojistit? Například co napsat do reklamačního protokolu, aby to v případě, že mi mobil vrátí poškozený, mělo váhu a dalo se to řešit? A v případě že mi vrátí mobil poškozený a nebudu ho chtít převzít, jak se to pak řeší dál?

Mockrát děkuji za rady!

Nevrátily a já to vzdal. Byl to telefon, který se dával za korunu když jsem hodně volal. Závada byla, že text byl vzhůru nohama a stranově obrácený. SMS jsem četl u zrcadla a telefon držel vzhůru nohama. Tato závada se mi objevila u dvou různých telefonů a poskytovatel se jen vymlouval, že jsem určitě telefon utopil. Proto mohu tvrdit, že jsou zloději.

Pozor! některé servisy (nebo spíš daný člověk řešící danou reklamaci) se v tomhle chovají jak šmejdi. Jsou schopni "si" poupravit realitu, aby to vypadalo, že vše, co rozbili, svedou na zákazníka a ještě to využijí k zamítnutí reklamace (čili 2 hříchy, záminka k vykroucení reklamace a pak mlžení u chyb, které udělali)

je důsledně před odevzdáním mobilu vše nafotit, natočit zdokumentovat.