Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrušení smlouvy s mobilním operátorem

Dobrý den,

16.11.jsem se telefonicky dohodla s mobilním operátorem na zřízení nové smlouvy s platností od 21.12., 20.11. jsem se rozhodla, že bych toto rozhodnuti chtěla zrušit. Dočetla jsem se, že do 14 ti dnu by to mělo jít bez sankcí. Můžete mi, prosím, sdělit, zda to je pravda a jakým způsobem to udělat? Stačí telefonicky nebo to musí byt písemně? Děkuji za odpověď.
Můžete mi odpověď poslat i na meil jitka015@seznam.cz ?

kozakl má pravdu,na nějaké tvrzení operátora,že je vše vyřízeno telefonicky,se nelze spoléhat.Pak promeškáte lhůtu a oni přes tvrzení,že se vše nahrává,to popřou,že se nezjistilo kdo co slíbil a řekl a že už je pozdě něco opravit.Normálně písemně odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě.Případně tam zavolat,oznámit odstoupení,dozvědět se podrobnosti a dodací adresu a pak to stejně poslat písemně.