Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na reklamaci po roce od dodání zásilky.

Dobrý den,
provozuji e-shop s nářadím a včera mi zákazník poslal tento e-mail?

obracím se na vás s prosbou. Před rokem mě přítelkyně zakoupila box na nářadí (viz email od vás) ale až dnes jsem krabici rozbalil a bohužel zjistil že je box poškozený ( poslední šuplík je prasklí) chtěl jsem vás touto cestou požádat zda by šel vozík vyreklamovat a vyměnit za jiný. Velice děkuji

Můžu se k tomu bez strachu z ČOI, tedy pokud by jim to zákazník předal, postavit tak, že to neuznám? Já už si v dnešní době nejsem jistý ničím.

Děkuji

Napsal bych mu slušně, že na mechanické poškození se záruka nevztahuje a nejde tedy o výrobní vadu. Navíc si měl příjemce zboží zkontrolovat a reklamovat hned, aby poškození mohlo být řešeno i s dopravcem. Když tam připíšeš, že bys velmi rád pomohl, ale tohle ti výrobce neuzná, tak to snad pochopí a nikde dál tě hlásit nebude.