Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Směrnice/Vyhlášky/Normy stanovující hygienu v hotelu

Zdravím

Potřeboval bych zda existují a jaké konkrétně jsou směrnice/zákony/normy které definují jak má být hotel/hotelové pokoje uklízen, definující způsob dezinfekce, jak často se např musí dělat generální úklid, deratizace, jakými prostředky.. no prostě všechno co nějakým způsobem se tohoto týká

děkuji

Ten předpis co zmiňuješ je myslím pro výrobny jídel. Ono v tom roce 1987 toho asi vyšlo více. Vím, že nám na jeho základě zavřela hygiena podnikovou saunu. Musel jsem pak vypracovávat ten plán ohledně úklidu v šatnách, sauně, sprchách a WC. Tehdy jsem to vypracovával na základě nějaké knihy o saunách, která tehdy vyšla a na kterou nás hygienička upozornila. Kniha se jmenuje Sauna stavba a provoz, vyšla v roce 1986. Možná pokud ty předpisy platí v nezměněné podobě by bylo dobré si ji v knihovně půjčit. Jinak co se týká ČSN tak to běží za prachy už desítky let. V osmdesátých letech jsem pro normy jezdil do Plzně.:-)